PROGRAMAJÁNLÓ február 10-től

A MISKOLCI KOCSONYAFESZTIVÁL PROGRAMJAI

2020. FEBRUÁR 14. PÉNTEK

Szent István téri színpad
16:00-17:20 Antares band
18:15-19:35 Miskolci ILLÉS EmlékZenekar + Zselencz László
20:15-21:35 Balkan Fanatik
22:45-00:05 Anna & the Barbies

Villanyrendőr színpad
14:30-15:30 Ünnepélyes megnyitó, dobshow
16:00-16:50 ÁLL-A-TOK?
17:30-18:20 The Sign
19:00-20:20 Soulwave
21:00-22:20 Kék és Narancssárga Produkció Tóth Zoltán REPUBLIC 1990-2013
23:00-00:20 Bohemian Betyars
0:30-02:00 NAKSI

Miskolc színpad (Erzsébet tér)
16:00-17:00 Mini Art-űr
17:30-18:30 Zenegép Zenekar
19:00-20:00 Rotor Zenekar
20:30-21:30 Jockey Jokers
22:00-23:00 Mohikán zenekar
23:30-00:30 Kántor Band

2020. FEBRUÁR 15. SZOMBAT

Szent István téri színpad
12:00-13:00 Double Frombone Band – Abba Swing
13:45-15:05 Mangalica zenekar
16:00-17:20 Purple Sunset
18:15-19:35 ABCD
20:30-21:50 Bródy János
23:00-00:20 Ladánybene 27

Villanyrendőr színpad
14:15-15:35 Maxisun
16:30-17:30 Kabinet Rt
18:30-19:40 Audiofuse
20:45-22:05 Bagossy Brothers Company
23:00-00:20 P.A.S.O Pannonia Allstars Ska Orchestra
0:30-02:00 Tomy Montana

Miskolc színpad (Erzsébet tér)
12:30-13:00 Szécsi Viktória
13:15-13:55 Merényi Ákos
14:45-15:45 SteelO
16:30-17:30 Ildi Rider Zenekar
18:15-19:15 Későn Szóltál
20:00-21:00 Z!ENEMi
21:45-22:45 Bíborszél zenekar

2020. FEBRUÁR 16. VASÁRNAP

Szent István téri színpad
14:30-15:50 Müller Péter Sziámi AndFriends
17:00-18:20 Paddy And The Rats
19:00-20:20 Old Boys

Villanyrendőr színpad
13:00-14:00 JETLAG
15:00-16:20 Random Trip
17:00-18:00 Esti Kornél
19:00-20:20 30y

Miskolc színpad (Erzsébet tér)
13:45-14:45 Latin Projekt
15:30-16:30 Gulyás Szabina
17:15-18:15 Before The Last
19:00-20:00 Sky Fanatic

TOVÁBBI PROGRAMOK

Látványos felvonulás – Szent István tértől a Villanyrendőrig-  péntek 14:00
Sétáló zenekarok: Emődi Tehéntánc Zenekar, Számadó Zenekar, Agyagbanda, Perecesi Bányász Koncert Fúvószenekar, Miskolci Fúvószenekar
Makettfesztivál Miskolc-  Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium – szombat 9:00-18:00, vasárnap 9:00-15:00
MAKadémia-Anyagtudományi játszóház –  MÜHA Művészetek Háza-  szombat 10:00-16:00
Anyagtudományi School-túra – MÜHA Művészetek Háza – szombat 10:00
Karnevál – Képes Tibor Képműves kiállítása – MÜHA Művészetek Háza –  a fesztivál teljes ideje alatt
Fegyveres erők bemutatkozása-  Szinva terasz – a fesztivál teljes ideje alatt
Zöld sátor – Zöld Kapcsolat Egyesület programjai – Kandia utca-  a fesztivál teljes ideje alatt
Városi Véradás – Magyar Vöröskereszt-  Polgármesteri Hivatal aula-  péntek, szombat 14:00 – 18:00
Miskolci Márkafüggetlen Autós Klub kiállítása  – Szent István téri parkoló-  szombat,  vasárnap 12:00-20:00
III. Pengető Utcazene Fesztivál by GRABOVSKY – Miskolci Nemzeti Színház előtt, Impresszo Club-Étterem előtt-  szombat 13:30-21:00
Merényi József: Én szóltam…című könyvének vására és dedikálása – Antikvárium –  péntek 11:oo-17:00, szombat 11:oo-12:3o
Miskolci Tükörkép Közéleti Egyesület installációja – Szinva terasz- a fesztivál teljes ideje alatt
Jégszobor faragás és kiállítás – Szinva terasz- látványfaragás szombat 17:00, kiállítás a fesztivál teljes ideje alatt
Gyermekprogramok több helyszínen a fesztivál teljes ideje alatt
Ízkocsonya verseny – Polgármesteri Hivatal- a fesztivál előtt
Vásárnyitás 10:00-tól.

Please follow and like us: